PROJEKTY

Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi opracowaniami wykonywanymi przez OD LINIJKI. Projekty zostały poddane anonimizacji, nie podałem również lokalizacji ze względu na interes inwestorów i toczące się postępowania. Jeśli jesteś zainteresowany projektami z innego zakresu - możesz zapytać o moje doświadczenie. W portfolio nie mogły znaleźć się niektóre wielkopowierzchniowe obiekty przemysłowe, co do których inwestor zastrzegł brak możliwości publikacji w internecie.

PROJEKT KONCEPCYJNY

PROJEKT ELEWACJI BUDYNKU JEDNORODZINNEGO

Celem projektu było przedstawienie inwestorowi możliwości aranżacji elewacji istniejącego budynku – w zakresie projekt stolarki okiennej oraz okiennic.

PROJEKT KONCEPCYJNY ORAZ BUDOWLANY

PROJEKT HALI PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWEJ

Projekt realizowany przez Od linijki od samego początku, jestem autorem koncepcji oraz opracowania dokumentacji do pozwolenia na budowę tej hali o powierzchni zabudowy ponad 3 tys. metrów kwadratowych.

PROJEKT BUDOWLANY

PROJEKT BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO

Zakresem zlecenia było przygotowanie dokumentacji potrzebnej do uzyskania pozwolenia na budowę inwestycji na podstawie dostarczonej koncepcji.

INWENTARYZACJA OBIEKTU, PROJEKT BUDOWLANY ORAZ WYKONAWCZY

PROJEKT REMONTU KAMIENICY

Zrealizowany już projekt remontu kamienicy w zabudowie śródmiejskiej zakładał głównie termomodernizację oraz rewitalizację elewacji.

PROJEKT KONCEPCYJNY

PROJEKT BUDYNKU MIESZKALNEGO

Celem projektu było przedstawienie inwestorowi możliwości aranżacji elewacji budynku w zabudowie śródmiejskiej do uzgodnień z konserwatorem zabytków.

PROJEKT BUDOWLANY

PROJEKT HALI PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWEJ

Projekt polegał na adaptacji gotowego projektu konstrukcji niedużej hali wraz z projektem wydzielenia części socjalno-biurowej.